יום גיבוש מחלקתי – מדוע צריך את זה?

אם אתם מחפשים רעיונות ליום גיבוש מחלקתי – חשוב בתחילה לדעת מדוע יום כזה הינו הכרחי בניהול של כל צוות, ולאחר מכן להבין אילו רעיונות כיפיים וטובים ישנם לפעילות כזאת.

כיום יותר ויותר מנהלים מחפשים אחר דרכים לנהל את הצוותים נכון יותר, לשפר את יחסי הצוות ואת המחלקה שלהם ולכן הם בוחרים בפעילויות גיבוש שונות וימי כיף לעובדים.

אבל מדוע צריך את זה בכלל? הנה כל הסיבות:

אם אתם תוהים מדוע צריך לארגן מידי פעם בפעם יום גיבוש מחלקתי חשוב שתדעו כי ימים כאלה הינם הכרחיים מכה סיבות חשובות ביניהם:

גיבוש העובדים – באמצעות יום גיבוש מחלקתי או כל פעילות כמו סדנאות לעובדים, ימי כיף מסיבות חברה ועוד, יכולים העובדים שלכם להכיר אחד את השני טוב יותר, להתוודע אחד לשני ולהתגבש יחדיו: מה שיאפשר עבודה משותפת טובה יותר של המחלקה בעתיד.

הצגת החוזקות של העובדים – באמצעות סדנאות שונות המתקיימות מחוץ למשרד כמו גם כאלה המאתגרות ומחייבות עבודת צוות: ניתן להבין מהן החוזקות כמו גם מהן החולשות של כל עובד ולתעל אותן בעתיד לעבודה נכונה יותר ומותאמת אישית לעובד ולארגון.

שבירת הקרח – כאשר אתם רוצים לשבור את הקרח, מוטב כי תבחרו סדנאות לעובדים, ימי כיף ושלל פעילויות פיזיות ומאתגרות כמו גם פעילויות כיפיות ויוצאות דופן אשר ישברו את הקרח גם בין העובדים והצוותים השונים במחלקה, כמו גם בין העובדים למנהלים.

הקניית יעד חדש – כאשר מוציאים את העובדים לסדנאות, הרצאות והשתלמויות: העובדים מקבלים ידע נוסף ויכולים לבצע את העבודה שלהם בצורה נכונה ומושכלת יותר.

שבירת שגרה – באמצעות שלל פעילויות כיפיות לעובדים כמו גם באמצעות רעיונות ליום גיבוש מחלקתי, אפשר לשבור את השגרה ולצאת מהמשרד האפור אל החוץ אל הלא נודע ואת חוויות מעולות שמאפשרות שבירת שגרה בצורה כיפית וחוויית במיוחד! בכך העובדים הופכים למאושרים יותר, לויאליים לחברה והם נאמנים יותר ונשארים לעבוד במקום זמן רב.

אבל אילו רעיונות ליום גיבוש מחלקתי ישנם

כיום ישנם שלל רעיונות כמו ימי כיף, מסיבות חברה, סדנאות, הרצאות מופעי סטנד אפ, ימי סיור וטיולים, פעילויות כושר ספורט ואדרנלין, סדנאות ODT ועוד, ולכם נותר לבחור את הפעילויות המתאימה ביותר למחלקה שלכם!

אוכל

ואם כבר פעילות אז ניתן לסגור מסעדה ליום פעילות של כיף. מסעדה לארועים קטנים עם צוות עובדים שילווה אתכם בכל פעילות שבה תקיימו, בין אם בסגנון שעשועון, או סוג של חדר בריחה חד פעמי, או אפילו ניתן להזמין את כל המשפחות וכך להכיר מקרוב את האנשים שאתם גדלים אתם.