6 רעיונות ליום גיבוש בעבודה

ימי גיבוש הם כאלה אשר נועדו לקרב בין עובדים, לשבור את הקרח בין מנהלים לבין האנשים הכפופים להם, הם דרך נפלאה לצאת מן השגרה ולקיים יום מלא העצמה, פעילות מגבשת וכיפית כמו גם פעילות אשר תוציא מכל עובד את התכונות והחוזקות שלו ותבליט אותן בעיני שאר המשתתפים ביום הגיבוש.

ואכן כיום ישנם שלל רעיונות ותכניות לימי גיבוש המסופקים על ידי חברות מקצועיות העסוקות בתחום או מתוכננים על ידי מנהלים ואנשי כח האדם בחברה.

אבל איזה רעיונות ליום גיבוש בעבודה ישנם? הנה 6 רעיונות מעולים!

סדנאות ODT – סדנאות אלה נועדו על מנת לגבש עובדים מחוץ לעבודה תוך שבאמצעות ארגון יום גיבוש במקום חיצוני כמו ביער, בחוף הים, בשדה, או בכל מקום: יכולים העובדים לבצע יחד משימות ואתגרים, לחוות יחד חוויה מקרבת, ללמוד לסמוך אחד על השני ויחד לחוות חוויה מקרבת ומגבשת.

משחקי אקסטרים – דרך נוספת לגבש עובדים היא באמצעות יציאה אל יום כיף שכולל חווית משחק ופעילות מושלמת. באמצעות חוויות מלאות אדרנלין כמו משחק פיינטבול, חווית מציאות מדומה, חדרי בריחה ושלל מסלולי מכשולים והרפתקאות: יכולים העובדים שלכם לחבור יחדיו כצוות לעניין, להיעזר אחד בשני, להכיר טוב יותר אחד את האחר, לצחוק יחד וליהנות מפעילות מלאת אדרנלין.

מסע בכדור פורח או טיסה בשמי הארץ – עוד בחוויית האקסטרים, רבים מבעלי הארגונים שבוחרים דווקא בחוויות כמו טיסה בכדור פורח, סנפלינג, טיסה בשמי הארץ ועוד, על מנת לגבש את העובדים ולאפשר להם חוויה יוצאת דופן. בחרו אטרקציה כיפית שמתאימה לכל העובדים הכוללת יום גיבוש כיפי במיוחד.

סדנאות מיוחדות – סדנאות לפיתוח מנהלים, סדנאות גיבוש, סדנאות יצירתיות ושלל הכשרות שמוציאות את העובדים שלכם מהמשרד הם רעיונות ליום גיבוש בעבודה מוצלחים במיוחד בהם העובדים גם הופכים מוכשרים יותר, גם מתגבשים וגם מקבלים כלים לעבודה פורייה ונכונה יותר.

הרצאות – גם הרצאות יוכלו להיות מעניינות במיוחד במידה ותבחרו בהרצאות נכונות שמתאימות לסגנון ולרצונות של העובדים שלכם. כיום ישנן מגוון הרצאות בהן העובדים פותחם את התודעה ולומדים נושאים חדשים ומעניינים.

מסיבת חברה – נסו מידי פעם לארגן גם מסיבת צוות או חברה שבה יהיה אוכל טוב ושתייה, מסיבה לפי קונספט מסוים (כמו מסיבת גיבורי על או מסיבות לפי תקופות, מסיבת קצף ועוד) והשקיעו במסיבה את כל מרצכם, תוך הקניית קייטרינג לעובדים, מתנות הופעות וערב מלא בחוויות בלתי נשכחות!

ארוחות משותפות במסעדה – אוכל היה ויהיה המקור המכובד בגיבוש של אנשים שונים ולכן יש לטקס הזה מקום מרכזי בכל חברה באשר היא. במסעדת בשרים משובחת תוכלו גם ליהנות מפעילות שיח ענפה שתמיד נעטפת בציפייה למנה העיקרית.

בחרו אחת מהפעילויות וכבר תוכלו לקדם ולגבש את העובדים שלכם בתוך החברה ובארגון.